تبلیغات
سلامت روان بوکان - مسابقه به مناسبت هفته بهداشت روان

سلامت روان بوکان
 
بیماریهای اعصاب و روان قابل درمان است

[. بازدید کنندگان محترم بوکانی خواهشمند است فرم نظر سنجی سمت چپ صفحه را تکمیل نمایید . پیام اینماه : دوست نوجوانم برای پیشگیری از اعتیاد 1 - کنجکاوی برای مصرف حتی یکبار همه ی انواع مواد مخدر ممنوع است 2 - باور بر مفید بودن همه ی انواع مواد مخدر ممنوع است 3 - 95 درصد افراد معتاد از سیگار شروع کرده اند در نتیجه عدم کشیدن سیگار پشتوانه بسیار قویی محسوب می شود 4 - استرسها یا فشارهای روانی با مصرف مواد مخدر رفع نمیشوند 5 - در هنگام تعارف مواد مهارت گفتن نه قاطعانه چاره ساز است 6 - برای اینکه به مواد مخدر فکر نکنیم لازمست اعتماد به نفس بالایی داشته و با تمامی ( خصوصیات منفی و مثبت ) به خود احترام بگذاریم . ------ آیا میدانید که 50 درصد آمارهای طلاق سال 89 بوکان از تالارها و موبایل آغاز شده بود ؟ بیایید ازین مکان و وسیله خوب ، بجا و صحیح استفاده کنیم و در عین حال که میتوانیم شاد باشیم فساد اخلاقی نیز نداشته باشیم . آیا میدانید که 80 درصد قتلهای سال 90 بوکان از اعتیاد شروع شده بود ؟ بیاید به این بلای خانمان برانداز گرایش نداشته باشیم .با تشكر : روانشناس ارسلان عبداله زاده


 
نوشته شده در تاریخ جمعه 15 بهمن 1389 توسط abbo

قابل توجه دانش آموزان سطح شهرستان بوکان  = مسابقه و جایزه

واحد سلامت روانی ، اجتماعی و اعتیاد در نظر دارد در بین دانش آموزان دختر و پسر چهارم و پنجم ابتدایی ، راهنمایی و دبیرستان شهرستان بوکان مسابقه ای با موضوعات و گروههای تحصیلی زیر به مناسبت هفته بهداشت روان ( 24 الی 30 مهر ماه 1391)   برگزار نمایند .

1 - دانش آموزان چهارم و پنجم ابتدایی - ارسال متن در حداکثر 6 سطر یا نقاشی در اندازه A4 با موضوع = در باره تربیت فرزندان از پدر و مادر خود چه انتظاری دارید .

2 - دانش آموزان راهنمایی : ارسال مقاله یا نقاشی دراندازه A4 با موضوع = در باره مواد مخدر از اطرافیان ، دوستان ، کوچه و بازار چه دیده و شنیده اید و چگونه میتوان از اعتیاد پیشگیری کرد .

3 - دانش آموزان دبیرستان : ارسال مقاله یا نقاشی دراندازه A4 با موضوع = مهارتهای زندگی چگونه می تواند در زندگی شما در رسیدن به اهدافتان نقشی مهم بازی نماید .

در هفته بهداشت روان ( 24 الی 30 مهر ماه 91 ) در جلسه ای رسمی به 9 نفر از برندگان ( 3 نفر در هر مقطع ) لوح تقدیر و جوایز اهداء خواهد شد.

مهم = نام و نام خانوادگی - سن - جنسیت و شماره تلفن تماس روی مقاله فراموش نشود .

- مقالاتی که فقط از اینترنت کپی شده اند و از ذهن دانش آموز کمک گرفته نشده در مسابقه شرکت داده نمی شود.

- مهلت ارسال مقالات تا 30مهر ماه 91 می باشد .

آدرس تحویل مقالات : بوکان - کمربندی - چهار راه سردار عزیز خان مکری - مرکز بهداشت بوکان - طبقه اول - واحد سلامت روانی ، اجتماعی و اعتیاد    و یا بصورت فایل WORD برای مقالات و JPEG برای نقاشیها به آدرس ایمیل -B.KASEB@CHMAIL.IR ارسال نمایید  .

 

برچسب ها: مسابقه، جایزه، بهداشت روان،  
.: Weblog Themes By Pichak :.


free counters
Free counters
کد اپلود عکس