تبلیغات
سلامت روان بوکان - پیشگیری از اعتیاد ساده است اما عده ای نمیخواهند معتاد نشوند

سلامت روان بوکان
 
بیماریهای اعصاب و روان قابل درمان است

[. بازدید کنندگان محترم بوکانی خواهشمند است فرم نظر سنجی سمت چپ صفحه را تکمیل نمایید . پیام اینماه : دوست نوجوانم برای پیشگیری از اعتیاد 1 - کنجکاوی برای مصرف حتی یکبار همه ی انواع مواد مخدر ممنوع است 2 - باور بر مفید بودن همه ی انواع مواد مخدر ممنوع است 3 - 95 درصد افراد معتاد از سیگار شروع کرده اند در نتیجه عدم کشیدن سیگار پشتوانه بسیار قویی محسوب می شود 4 - استرسها یا فشارهای روانی با مصرف مواد مخدر رفع نمیشوند 5 - در هنگام تعارف مواد مهارت گفتن نه قاطعانه چاره ساز است 6 - برای اینکه به مواد مخدر فکر نکنیم لازمست اعتماد به نفس بالایی داشته و با تمامی ( خصوصیات منفی و مثبت ) به خود احترام بگذاریم . ------ آیا میدانید که 50 درصد آمارهای طلاق سال 89 بوکان از تالارها و موبایل آغاز شده بود ؟ بیایید ازین مکان و وسیله خوب ، بجا و صحیح استفاده کنیم و در عین حال که میتوانیم شاد باشیم فساد اخلاقی نیز نداشته باشیم . آیا میدانید که 80 درصد قتلهای سال 90 بوکان از اعتیاد شروع شده بود ؟ بیاید به این بلای خانمان برانداز گرایش نداشته باشیم .با تشكر : روانشناس ارسلان عبداله زاده


 

کوهنورد کوچکی که در 4 تا 6 سالگی در شرایط زمستانی تا کنون 3 بار ته ره غه را  فتح کرده است اما شما میتوانید صدها انسان جوان و میانسال را هر روز در کیوه ره ش و به رده زرد بوکان مشاهده نمایید که حتی 10 متر هم نمیتوانند از این تپه ها بالا روند و با ماشین و موتور سیکلت خود را بالا می برند و آشغالهای که بعد از رفتن از آنها بجا می ماند خودتان حدس بزنید که چی مصرف کرده اند واقعا جای تاسف دارد که ما اینگونه نیروهای تولید کننده خود را از دست می دهیم .
ل
ازم به ذکر است که در برنامه پیشگیری از اعتیاد قبل از هر عامل دیگری خود شخص مقصر اصلی است . سپس خانواده - دوستان - محیط زندگی فرد و در نهایت قوانین و نهاد های مبارزه با مواد مخدر ! ! 
.: Weblog Themes By Pichak :.


free counters
Free counters
کد اپلود عکس