تبلیغات
سلامت روان بوکان - دوباره اعتماد به نفس بالای دختر بچه بوکانی

سلامت روان بوکان
 
بیماریهای اعصاب و روان قابل درمان است

[. بازدید کنندگان محترم بوکانی خواهشمند است فرم نظر سنجی سمت چپ صفحه را تکمیل نمایید . پیام اینماه : دوست نوجوانم برای پیشگیری از اعتیاد 1 - کنجکاوی برای مصرف حتی یکبار همه ی انواع مواد مخدر ممنوع است 2 - باور بر مفید بودن همه ی انواع مواد مخدر ممنوع است 3 - 95 درصد افراد معتاد از سیگار شروع کرده اند در نتیجه عدم کشیدن سیگار پشتوانه بسیار قویی محسوب می شود 4 - استرسها یا فشارهای روانی با مصرف مواد مخدر رفع نمیشوند 5 - در هنگام تعارف مواد مهارت گفتن نه قاطعانه چاره ساز است 6 - برای اینکه به مواد مخدر فکر نکنیم لازمست اعتماد به نفس بالایی داشته و با تمامی ( خصوصیات منفی و مثبت ) به خود احترام بگذاریم . ------ آیا میدانید که 50 درصد آمارهای طلاق سال 89 بوکان از تالارها و موبایل آغاز شده بود ؟ بیایید ازین مکان و وسیله خوب ، بجا و صحیح استفاده کنیم و در عین حال که میتوانیم شاد باشیم فساد اخلاقی نیز نداشته باشیم . آیا میدانید که 80 درصد قتلهای سال 90 بوکان از اعتیاد شروع شده بود ؟ بیاید به این بلای خانمان برانداز گرایش نداشته باشیم .با تشكر : روانشناس ارسلان عبداله زاده


 
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 21 آذر 1391 توسط abbo
اعتماد به نفس بالای دختر بچه بوکانی دوباره کار دست مسئولان داد . دختر بچه ایکه بجای عروسک از وزیر مسکن وشهر سازی ساخت مدرسه در مسکن مهر بوکان را دریافت کرد . هر چند عروسکش راهم ظاهرا گرفت اما گفت که چون تمامی مدارس ابتدایی از مجتمع مهر بوکان دور هستند از هم حالا نگران رفتن به مدرسه در آینده است و همان جا به وزیر پیشنهاد داد که بجای کادو برای بچه های مجتمع مدرسه ساخته شود که البته اگر این از زبان بزرگترها شنیده می شد حتما گوش شنوایی برای شنیدن نداشت اما در نهایت ناباوری وزیر قول داد که نه تنها برای مجتمع مهر بوکان بلکه برای تمامی مجتمعهای شهرهای دیگر نیز یک مدرسه 6 کلاسه ساخته شود .


ضمن عرض تسلیت بمناسبت مرگ غم انگیز سیران یگانه به خانواده داغدار آن عزیز و آرزوی بهبودی هر چه سریعتر سایر همکلاسیهای ویصبح روز بعد از نوشتن این مطلب از استان بٍمن  اطلاع داده شد که قرار است از روز شنبه با همراهی سایر کارشناسان سلامت روان استان در روستای شین آباد پیرانشهردر کنار خانواده های دانش آموزان حادثه دیده حضور یابیم . اکنون در فکر آن هستم که بتوانم خدمات روانشناسی موثری برای این عزیزان ارائه دهم . خوشحالم که می توانم بعد ازین حادثه تاسف بارعملا خدمتی انجام داده باشم  .

سارینا رسول زاده دیگر دانش آموز پیرانشهری بامداد امروز فوت کرد/ تعداد دانش آموزان فوت شده به دو نفر رسید

آموزش - سارینا رسول زاده بر اثر شدت جراحات و ترمیم نشدن سیستم تنفسی و بیماری کلیوی فوت کرد.

به گزارش خبرآنلاین: سارینا رسول زاده یکی دیگر از دانش آموزان مدرسه دخترانه شین آباد بامداد امروز بر اثر شدت جراحات فوت کرد.
رسول خضری در گفت و گو با خبرآنلاین ضمت ابراز تاسف از فوت دانش سارینا رسول زاده گفت: متاسفانه این دانش آموزان پیرانشهری به دلیل مشکلات رویوی و شدت جراحات وارده به دستگاه تنفسی اش ، مشکلات کلیوی و ترمیم نشدن سیستم تنفسی اش بامداد امروز فوت کرد.
پیش از این نیز سیران یگانه دیگر دانش آموز دختر دبستان شین آباد پیرانشهر بر اثر شدت جراحات فوت کرده بود.
مدرسه دخترانه انقلاب اسلامی شین آباد در شهرستان پیرانشهر 16 آذر ماه گذتشه به دلیل استفاده از بخاری نفتی غیر استاندارد، دچار آتش سوزی شد، که در میان 27 دانش آموز آسیب دیده، دو دانش آموز جان خود را از دست دادند.


برچسب ها: سیران یگانه، وزیر مسکن وشهرسازی، سارینا رسولزاده،  
.: Weblog Themes By Pichak :.


free counters
Free counters
کد اپلود عکس