تبلیغات
سلامت روان بوکان - درسهایی از مرگ دردناک یک دختر

سلامت روان بوکان
 
بیماریهای اعصاب و روان قابل درمان است

[. بازدید کنندگان محترم بوکانی خواهشمند است فرم نظر سنجی سمت چپ صفحه را تکمیل نمایید . پیام اینماه : دوست نوجوانم برای پیشگیری از اعتیاد 1 - کنجکاوی برای مصرف حتی یکبار همه ی انواع مواد مخدر ممنوع است 2 - باور بر مفید بودن همه ی انواع مواد مخدر ممنوع است 3 - 95 درصد افراد معتاد از سیگار شروع کرده اند در نتیجه عدم کشیدن سیگار پشتوانه بسیار قویی محسوب می شود 4 - استرسها یا فشارهای روانی با مصرف مواد مخدر رفع نمیشوند 5 - در هنگام تعارف مواد مهارت گفتن نه قاطعانه چاره ساز است 6 - برای اینکه به مواد مخدر فکر نکنیم لازمست اعتماد به نفس بالایی داشته و با تمامی ( خصوصیات منفی و مثبت ) به خود احترام بگذاریم . ------ آیا میدانید که 50 درصد آمارهای طلاق سال 89 بوکان از تالارها و موبایل آغاز شده بود ؟ بیایید ازین مکان و وسیله خوب ، بجا و صحیح استفاده کنیم و در عین حال که میتوانیم شاد باشیم فساد اخلاقی نیز نداشته باشیم . آیا میدانید که 80 درصد قتلهای سال 90 بوکان از اعتیاد شروع شده بود ؟ بیاید به این بلای خانمان برانداز گرایش نداشته باشیم .با تشكر : روانشناس ارسلان عبداله زاده


 
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 13 خرداد 1392 توسط abbo


ما در این مقاله در پی آن نیستیم که جنایتی را ریشه یابی و کسی را به سزای جنایتش برسانیم اما حق داریم نکاتی را یا آوریم شویم که در این سایت قبلا آموزشهایی در این رابطه ارائه کرده اما کسی به آن توجهی ندارد و اما :

·         یادمان باشد که مشروبات الکلی جزو مواد مخدر است و در بیشتر جنایت انجام شده نقش بسزایی در از بین بردن شعور و اراده آدمی داشته و جنایات با استفاده از همین ماده انجام می شوند و شخص وقتی به خود می آید که دیگر دیر شده و دستهایش به خون یک بیگناه آغشته شده است .

·        -  یادمان باشد که پدر و مادر در تربیت فرزندان باید هم نظر باشند وگرنه همین دل سوختنهای مادرانه و گاها پدرانه عواقب وخیمی را بهمراه خواهد داشت که نتیجه اش را می بینید .

·     - یادمان باشد که گاهی نوجوانانِ ما از روی بی تجربه گی اشتباهاتی مرتکب می شوند که لازمست والدین با گذشت و بزرگواری ، تجربیات خود را به آنان منتقل و برای جبران ، یک فرصت دوباره به آنان بدهند .

·     یادمان باشد که نوجوانان ما بدون موبایل و اینترنت نیز می توانند یک زندگی سعادتمند داشته باشند و اگر این نرمافزارها و سخت افزارها را نداشتند فکر نکنند دنیا به آخر رسیده است .

·     یادمان باشد وقتی عصبانی می شویم 1 – تمرینات آرام سازی را که در همین سایت آمده برای کنترل خشم انجام دهیم 2 – فورا محل و افرادی که در آنجا و توسط آنان عصبانی شده ایم را ترک نماییم 3 – اگر نتوانستیم خود را آرام کنیم و محل را ترک نماییم و خواستیم ضربه بزنیم یادمان باشد ضربه ما بطرف انسان نباشد و بطرف اشیاء باشد و اگر به طرف اشیاء بود بسوی اشیاء نرم باشد و نه سخت بطور مثال به صندلی ماشین و نه شیشه و آیینه آن

·     - و در نهایت یادمان باشد که بچه های ما ماشین و خانه نیستند که سند آنها را به نام خود بدانیم و این حق را برای خود قائل باشیم که هر بلایی سر آنان بیاوریم    

.: Weblog Themes By Pichak :.


free counters
Free counters
کد اپلود عکس