تبلیغات
سلامت روان بوکان - مسابقه ی دانش آموزی

سلامت روان بوکان
 
بیماریهای اعصاب و روان قابل درمان است

[. بازدید کنندگان محترم بوکانی خواهشمند است فرم نظر سنجی سمت چپ صفحه را تکمیل نمایید . پیام اینماه : دوست نوجوانم برای پیشگیری از اعتیاد 1 - کنجکاوی برای مصرف حتی یکبار همه ی انواع مواد مخدر ممنوع است 2 - باور بر مفید بودن همه ی انواع مواد مخدر ممنوع است 3 - 95 درصد افراد معتاد از سیگار شروع کرده اند در نتیجه عدم کشیدن سیگار پشتوانه بسیار قویی محسوب می شود 4 - استرسها یا فشارهای روانی با مصرف مواد مخدر رفع نمیشوند 5 - در هنگام تعارف مواد مهارت گفتن نه قاطعانه چاره ساز است 6 - برای اینکه به مواد مخدر فکر نکنیم لازمست اعتماد به نفس بالایی داشته و با تمامی ( خصوصیات منفی و مثبت ) به خود احترام بگذاریم . ------ آیا میدانید که 50 درصد آمارهای طلاق سال 89 بوکان از تالارها و موبایل آغاز شده بود ؟ بیایید ازین مکان و وسیله خوب ، بجا و صحیح استفاده کنیم و در عین حال که میتوانیم شاد باشیم فساد اخلاقی نیز نداشته باشیم . آیا میدانید که 80 درصد قتلهای سال 90 بوکان از اعتیاد شروع شده بود ؟ بیاید به این بلای خانمان برانداز گرایش نداشته باشیم .با تشكر : روانشناس ارسلان عبداله زاده


 
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 6 آبان 1392 توسط abbo
1 - یک فرق اساسی بین قطب جنوب و شمال را ذکر نمایید . راهنمایی = مربوط به دما - حیوانات و منابع گاز و نفت و وسعت نمی باشد ) به نقشه نگاه کنید

2 - مرتفع ترین قله و کوه در کره زمین در کجا قرار دارد و چقدر ارتفاع دارد ؟ راهنمایی = قله اورست نیست . اما بنا به دلایل قراردادی اورست بلندترین است ولی در اصل این کوه مرتفعترین کوه می باشد .

دانش آموزان عزیز لطفا در قسمت نظرات جواب خود را ارسال دارید و نام خود و مدرسه تان  را نیز همراه پاسخ ارسال دارید قرعه کشی در 30 ابان برگزار و 4 برنده ( در همین قسمت ) اعلام خواهند شد و جایزه مربوطه به مدارس تحویل داده خواهد شد .

1 - جواب رویا پریز برای لیست قرعه کشی ثبت گردید - دوم دبیرستان 3 خرداد
@ - جایزه مربوطه در تاریخ دوم آذرماه 92 جهت اهدا به خانم رویا پریز در سر صف ، به مشاور محترم مدرسه 3 خرداد تحویل داده شد .
.: Weblog Themes By Pichak :.


free counters
Free counters
کد اپلود عکس