تبلیغات
سلامت روان بوکان - دانلود فایلهای کارگاه مهارتهای زندگی - مرکز بهداشت بوکان

سلامت روان بوکان
 
بیماریهای اعصاب و روان قابل درمان است

[. بازدید کنندگان محترم بوکانی خواهشمند است فرم نظر سنجی سمت چپ صفحه را تکمیل نمایید . پیام اینماه : دوست نوجوانم برای پیشگیری از اعتیاد 1 - کنجکاوی برای مصرف حتی یکبار همه ی انواع مواد مخدر ممنوع است 2 - باور بر مفید بودن همه ی انواع مواد مخدر ممنوع است 3 - 95 درصد افراد معتاد از سیگار شروع کرده اند در نتیجه عدم کشیدن سیگار پشتوانه بسیار قویی محسوب می شود 4 - استرسها یا فشارهای روانی با مصرف مواد مخدر رفع نمیشوند 5 - در هنگام تعارف مواد مهارت گفتن نه قاطعانه چاره ساز است 6 - برای اینکه به مواد مخدر فکر نکنیم لازمست اعتماد به نفس بالایی داشته و با تمامی ( خصوصیات منفی و مثبت ) به خود احترام بگذاریم . ------ آیا میدانید که 50 درصد آمارهای طلاق سال 89 بوکان از تالارها و موبایل آغاز شده بود ؟ بیایید ازین مکان و وسیله خوب ، بجا و صحیح استفاده کنیم و در عین حال که میتوانیم شاد باشیم فساد اخلاقی نیز نداشته باشیم . آیا میدانید که 80 درصد قتلهای سال 90 بوکان از اعتیاد شروع شده بود ؟ بیاید به این بلای خانمان برانداز گرایش نداشته باشیم .با تشكر : روانشناس ارسلان عبداله زاده


 -  برای دانلود فایلها روی هر کدام جداگانه کلیک کرده با باز شدن صفحه ی دانلود پس از چند ثانیه روی کلید دانلود فایل کلیک نمایید  !


* - دانلود فایل تصویری سگ سیاه افسردگی

* - پوشه ی فایلهای آقای بیننده  مرکز مشاوره اقای مرادی بصورت زیپ شده که لازمست با استفاده از برنامه های winzip  و یا winrar از زیپ خارج شده و بعد مورد استفاده قرار گیرد ( محل کلیک دانلود )

* - پوشه ی فایلهای آقایان صالحی و قلعه کوهی مرکز مشاوره باران بصورت زیپ شده که لازمست با استفاده از برنامه های winzip  و یا winrar از زیپ خارج شده و بعد مورد استفاده قرار گیرد( محل کلیک دانلود )


.: Weblog Themes By Pichak :.


free counters
Free counters
کد اپلود عکس